Katılım & Kayıt

Yarış Ekibi Katılımı

Katılım bedeli : 7.000 TL + KDV

Kadın çalışanları arasından 7- 10 kişilik eğitimli yelken ekibi oluşturan ve teknesi olan kurumlar Kupa’ya direkt olarak katılabilecektir.

Katılım bedeli içinde yarış ekibine verilmek üzere Deniz Kızı Kupası için özel olarak tasarlanan t-shirt, şapka, Yelken Federasyonu’na yarış katılım bedeli ve sporcuların lisans bedelleri de bulunmaktadır.

Detaylı bilgi ve katılım koşulları için lütfen bizi arayın. 0216 418 33 34

Yarış Ekibi Olmayan Katılımı ve Yelken Eğitimi

(Katılım ücreti + yarışmacı eğitimi Resim10+ süpervizor + tekne kirası + yarış katılım bedeli + lisans bedeli + markalı yelken)

Katılım bedeli : 20.000 TL + KDV

Hali hazırda bir yelken ekibi bulunmayıp, bir yelken eğitim kurumu ile çalışmayan ve kupaya katılmayı arzu eden kurumlar için;

İstekli çalışanlar arasından kurum adına yarışacak  10 kadın belirlenerek deneyimli hocalar tarafından (16 saat – 4 yarım gün) boyunca eğitilecektir

Eğitim sonrasında katılımcılara özel hazırlanmış katılım sertifikası verilecektir. Ayrıca yarış katılım bedeli + sporcu lisans bedelleri ödenecektir. Katılımcılara özel tasarım t-shirt ve şapka verilecektir.

Yarışlar öncesinde 1 günlük (2 yarım gün) ön yarış deneyimi-pratiği ve 3 günlük yarışlar boyunca kurum için tekne kiralanacaktır.  (Toplam 4 gün)

Teknelerde yarış öncesi ve süresince söz konusu 4 gün boyunca süpervizör bulunacaktır.

Teknelerin yelkenine kurum logosu giydirilecektir. Böylece kurum çalışanları kendi adlarını taşıyan yelkenli teknelerde yarışacaktır.

Detaylı bilgi ve katılım koşulları için lütfen bizi arayın. 0216 418 33 34

Yelken Eğitim Kurumları

Deniz Kızı Kadın Yelken Kupası Organizasyon Komitesi 2016 yılında kupaya katılan takımları eğiten kendi alanında deneyimli yelken okulları ile Kupaya ilişkin eğitim ve antrenman standardı oluşturmuştur.

Kategori 2’de yarışmak için ekiplerine Yelken eğitimi aldırmak isteyen kurumlar aşağıdaki yelken eğitimi şirketleri ile iletişime geçebilirler.

Yarış ekibi olan ancak yarış için tekne kiralamak isteyen kurumlar da yelken eğitim şirketlerinden destek alabilirler.

Logolara tıklayarak yelken eğitim şirketlerinin web sayfalarına ulaşabilirsiniz.

marmara_yelken2